W kilku zdaniach...

ZdroweOgrzewanie.pl - Przejdź z Nami na właściwą stronę ogrzewania!

Jesteśmy... już od ponad 2 dekad pełni pomysłów, zapału do pracy, z wieloma zrealizowanymi celami, stale świadczymy usługi dla Was... bo dla Was ciągle się rozwijamy, uczymy, przyciągamy jak magnes nowe inicjatywy - bo jesteście dla nas motorem tych zmian... zmian na lepsze, na zdrowsze bo takie właśnie jest ogrzewania na podczerwień. To nowoczesna i wydajna technologia, która pozwala na oszczędność kosztów energii oraz zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Jest bardziej EKO i tym samym bardziej EKO jesteśmy My a najważniejsze, że jest zdrowa i zdrowsi jesteśmy także My wszyscy...

...takie właśnie jest ZdroweOgrzewanie.pl - jesteśmy dla Was a korzystając z naszej oferty, otrzymasz najlepszą jakość ogrzewania na podczerwień w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, oferujemy bezpłatną wycenę, pomoc w doborze grzejników i kalkulacji zapotrzebowania na energię cieplną w twoim domu. Zaproponujemy również różne sposoby finansowania, atrakcyjne warunki na dostawę zakupionych produktów oraz profesjonalną instalację, abyś mógł cieszyć się ciepłem w swoim domu jak najszybciej.

Nasz serwis ZdroweOgrzewanie.pl powstał celem promowania tej idei czyli zdrowego ogrzewania, które w oparciu o wysokiej klasy produkty z innowacyjną myślą techniczną z całym zapleczem rozwiązań pro ekologicznych, pozwalających nie tylko na oszczędność kosztów, ale także pozyskać korzyści dla zdrowia. Dzięki temu typowi ogrzewania, ciepło rozchodzi się równomiernie w całym pomieszczeniu, co zapewnia nam komfort i dobre samopoczucie. Nasze ogrzewanie to także doskonałe rozwiązanie dla alergików, ponieważ w ogrzewanych naszym systemem pomieszczeniach nie unoszą się w powietrzu pyły i alergeny - My się zakochaliśmy w tym rozwiązaniu teraz pora na Was! 

Całość przedsięwzięcia nie powstałaby gdyby nie uprzejmość pani Ani i pana Łukasza z firmy Infrared Expert z Mikołowa. To dzięki ich zaangażowaniu, bardzo dużej dawki przekazanej nam wiedzy oraz chęci na zrealizowanie takiego pomysłu jak sklep z ich asortymentem narodził się serwis ZdroweOgrzewanie.pl .Wszystkie nasze grzejniki pochodzą z ich magazynu i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za okazane zaufanie a także przekazaną wiedzę będącą efektem wieloletniego ich doświadczenia w pracy z grzejnikami Welltherm zarówno w Niemczech jak i w Polsce! 

Infrared Expert Mikolow - logo

Zapraszamy do zapoznania się naszymi wyjątkowymi produktami - systemem grzewczym na podczerwień!

 

EUROCORP
ul. Dziewanny 19
40-750 Katowice, [PL]

NIP PL9541620598

T: +48 791161131
@: sklep@zdroweogrzewanie.pl

Jesteśmy dla Was: PN - PT godz. 8:00 - 16.00

Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego

 

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia / WhatsApp 791 161 131
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl