Czas realizacji zamówienia

Niezwłocznie po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zamówienia wraz z automatycznie dołączoną fakturą Pro-Forma i linkiem, w który należy kliknąć, aby potwierdzić złożone zamówienie. Po otrzymaniu przez nas statusu zaakceptowanego zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac. Zwyczajowo, potwierdzone zamówienia, które wpadną do nas do godz.12.00 zostają przekazane kurierom tego samego dnia.

Termin otrzymania zamówionych produktów = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany szacunkowy czas, kiedy dane produkty mogą zostać przez nas wysłane - 24 godziny, 48 godzin, na zamówienie itp.

W związku z. faktem iż dużą część naszego portfolio stanowią produkty personalizowanie to w takim  przypadku produkty te oznaczone są „na zamówienie”. W odrębnej wiadomości e-mail poinformujemy Cię o możliwym terminie wysyłki. Termin ten jednak nie powinien przekraczać 14 dni.

Forma płatności i jej wpływ na termin wysyłki

Płatność elektroniczna jest najczęściej wybieranym, najbardziej wygodnym i zarazem bardzo szybkim sposobem realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki niemalże natychmiast są księgowane na naszym koncie. W przypadku tej formy płatności nie musisz nawet potwierdzać linka z maila zamówienia, które do ciebie dotrze gdyż opłacone zamówienie jest przez nas z automatu traktowane jako potwierdzone.

Płatność przelewem tutaj czas realizacji zamówienia jest wówczas uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W zależności od banku trwa to zazwyczaj do dwóch dni roboczych lub natychmiastowo w przypadku płatności z konta w ING Bank Śląski S.A.

Płatność przy odbiorze ten rodzaj płatności obarczony jest dodatkowym kosztem ale jest bardzo szybką forma płatności, umożliwiającą natychmiastową realizację zamówienia, zakładając oczywiście kolejkę do której one wpadają. W tym przypadku wymagamy jednak potwierdzenia linka z wiadomości email z zamówieniem, które otrzymasz z naszego serwisu. 

Forma dostawy

Firma kurierska/ spedycyjna umożliwia dostarczenie zamówienia standardowo w następnym dniu roboczym od nadania przesyłki. Czas dostarczenia przesyłki do Paczkomatu InPost wynosi od 2 do 4 dni roboczych.

 

W przypadku każdego zamówienia jeśli tylko uznasz z jakiś względów, że powinniśmy wysłać je niezwłocznie prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny celem omówienia możliwości zrealizowania tego z naszej strony.

Wersje językowe
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia / WhatsApp 791 161 131
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl